ארונות מתכת

 

הארונות כוללים: פתח אוורור מנוקב, בריח הכולל הכנה למנעול תליה.

עובי הארון הינו 0.7 מ"מ, חוץ מהחלק העליון בראש הארון אשר הינו בעובי 0.9 מ"מ.

ניתן לקבל את הארונות/ חלקים מסוימים בהם בעוביים שונים: 0.7/ 0.9/ 1.25/ 2/ 3 מ"מ.

הארון מוגבה ע"י רגליים בגובה של כ-3.5 ס"מ עם כיסוי פלסטיק ע"מ למנוע שריטות וחלודה ברגליים.

הארונות נצבעים בתנור בצבע פוליאסטר העמיד לנזקי הטבע ו/או בצבע האפוקסי-פוליאסטר  העמיד בתנאי לחות.

 

ארונות אחסון

אתם מסדרים מחדש את המחסן בבית ורוצים שהכול יהיה במקום? אם כך, חלק ממה שאתם צריכים לחשוב עליו זה על איפה בדיוק הייתם רוצים להעמיד את כל החפצים שיש לכם. זה לא משנה בכלל אם מה שממלא את המחסן שלכם אלה יצירות אומנות של הילדים, ספרים ישנים או כל דבר אחר, כי בכל מקרה עליכם לקנות ארונות אחסון נוחים. ארונות אחסון זה הפתרון הטוב ביותר כי בארונות כאלה תוכלו להעמיד כל חפץ לשנים ארוכות, מה שאומר שזאת תהייה הדרך שבה שטח המחסן שלכם יהיה תמיד נקי ומסודר.

איזה ארונות כדאי לקנות?

הדבר הראשון שצריך להנחות אתכם בקניית ארונות האחסון שלכם, זה שהם יהיו איכותיים. לא כל ארון יוכל להתאים לכם ולהיות מספיק איכותי, כי יש ארונות שעלולים להתמלא בחלודה הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים. חשוב להבין שאומנם מדובר רק על ארונות האחסון ובוודאי לא תשתמשו בהם כל יום, אך עדיין עדיף שהם יהיו איכותיים ושהם יוכלו לשמש אתכם לשנים רבות.

גודל הארון

עוד דבר שיכול לעזור לכם לבחור את ארונות האחסון זו השאלה של הגודל, כי לא בכל מחסן אפשר להעמיד את אותו גודל של ארונות אחסון. הארון שאתם קונים צריך להיות מצד אחד רחב ידיים וגדול, כדי שתוכלו להעמיד בו הרבה חפצים, אך מצד שני כדאי שהוא לא יהיה גדול מידי ולא יתפוס את כל שטח החדר. כדאי למדוד את המחסן עצמו ואת הארון כי כך תוכלו לבחור את הארון המתאים ביותר. 

 

ארון הלבשה 8 תאים
ארון הלבשה 9 תאים
ארון הלבשה 9 תאים
ארון לוקרים נמוך
ארון 20 תאים
ארון הלבשה 4 תאים
6031-480(1)
ארון דלת אחת מקט 910
ארון משקי מקט 912
 
 
Powered by Phoca Gallery