טריבונה

מבנה הטריבונה הוא מבנה שמשמש אותנו מזה שנים רבות, ויש לו הרבה מאוד יתרונות. ראשית, אם רוצים להקרין סרט, הצגה או קונצרט הרי שהטריבונה הוא פתרון ההושבה הטוב ביותר. שנית, אפשר לבנות טריבונה מחומרים שונים כמו עץ, מתכת או בטון. זה נכון שהאמפיתיאטרון באזורים שונים בעולם בנוי מאבנים כבדות ביותר, אך היום הטריבונות יכולות להיות גם בנויות מאלומיניום ומחומרים אחרים. הסיבה לכך היא לא רק העלות ומשך הזמן שצריך להשקיע בעבודה עם חומרים כאלה, אלא גם העובדה שכך אפשר לפרק את הטריבונה אחרי השימוש בה.

גודל הטריבונה

הדבר הראשון שצריך להיות מודעים אליו כשרוצים להקים טריבונה, זו שאלת הגודל. יש גדלים שונים לטריבונות ובכל מקום אפשר להקים טריבונה בגודל אחר. לכן צריך לבדוק את השטח ולהגדיר את המטרה תחילה, כי אי אפשר ככה סתם להגיע ולהקים את הטריבונה. צריך לחשב את מספר האנשים שיגיעו לאירוע שאתם עושים או את מספר האנשים שעתידים להשתמש בטריבונה על בסיס קבוע, ורק לאחר מכן אפשר יהיה לתכנן אותה.

עלות הקמת הטריבונה

כמובן שאי אפשר לקבוע באופן גורף כמה יעלה לכם להקים את הטריבונה שלה אתם זקוקים, כי זה תלוי איפה אתם מקימים אותה, מה הגודל שלה ומאיזה חומרים היא עשויה. מעבר לכך שבוודאי מעניין אתכם לדעת שלא תשלמו מחיר מופקע, צריך גם להתייחס לנושא הבטיחות בקפדנות יתרה. הבטיחות זה אחד מהדברים החשובים ביותר כי אם בסופו של דבר אנשים עתידים להשתמש בטריבונה הזאת הרי שהיא חייבת להיות יציבה ועמידה. 

h3?ושבי הטריבונה

אחרי שבשעה טוב ומוצלחת הטריבונה עומדת על כנה מתחיל שלב הקמת המושבים, המהות של הטריבונה. לכן כשעומדים בפני שלב בחירת אפשרויות הישיבה יש לקחת בחשבון כמה משתנים כמו, סוג האוכלוסייה שיהיה נפוץ במקום, מקום פתוח או סגור, חשיפה לפגעי מזג אוויר, הגדרות בטיחות וכמובן עלויות. אפשר להתקין מושבים ממתכת, מפלסטיק, עם וללא משענת, מושבים מתקפלים, ולהתקין אותם על גבי תושבת או באופן ישיר לטריבונה. האפשרויות פתוחות ומגוונות וניתן למצוא לכל טריבונה את סוג המושבים המתאימים לה.

 

 
 
Powered by Phoca Gallery